Menu

Przystanek Przedszkolak - Niepubliczne przedszkole dla dzieci z autyzmem

Szkolenia w Przystanku Przedszkolak

12-02-2017

Serdecznie zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Edukacji Logopedycznej w Przystanku Przedszkolak. Najbliższe szkolenia już 4 marca z terapi sygmatyzmu zębowego i diagnozy oraz terapii ślinienia. W dniach 11-12 marca z koleji zapraszamy na szkolenie z metody verbo-tonalnej.  Szczegóły na ząłączonych plakatach.

więcej»

Przystanek Rodzic- "Prawda i mity o diecie dziecka"

12-02-2017

Dziękujemy p. Edycie Poniatowskiej-Zarembie za wszystkie praktyczne informacje, które wynieśliśmy z sobotniego spotkania! Wiemy już, jak to, co jemy może wpływać na nasze funkcjonowanie, jak czytać etykiety i jakie produkty wybierać no i przede wszystkim poznaliśmy sekret domowych kiszonek w innym wydaniu niż kapusta i ogórki oraz przepis na domową, pyszną i zdrową nutellę!

więcej»

Dzień Babci i Dziadka w Przystanku Przedszkolak

31-01-2017

W ubiegłym tygodniu do naszego przedszkola zawitali babcie i dziadkowie naszych kochanych przedszkolaków, aby obchodzić swoje święto. W dzień uroczystości do przedszkola przybyło ich bardzo wielu. Od kilku wnucząt przybyli też pradziadkowie. 

Babcia i dziadek

więcej»

Konkurs szopek Bożonarodzeniowych

12-01-2017

Do 23.12.2016 roku można było przynieść przepięknie wykonaną szopkę. Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem, a do jury spłynęło kilkanaście prac plastycznych wykonanych najrozmaitszymi technikami z wykorzystaniem najróżniejszych materiałów. Bardzo często naszych wychowanków w swojej pracy wspierali rodzice.

więcej»

Szkolenia w Przystanku Przedszkolak

11-01-2017

Przystanek Przedszkolak serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia organizowane w naszej placówce przez Instytut Edukacji Logopedycznej. 

więcej»

Przystanek Rodzic-4.02.2017

03-01-2017

Zapraszamy serdecznie na spotkania w ramach "Przystanku Rodzic" w 2017 roku. Tematyka pierwszego spotkania które odbędzie się 4.02.2017 roku o godz. 10.00 w Przystanku Przedszkolak będzie dotyczyć prawidłowych zasad żywienia dziecka. Szczegóły na  załączonym plakacie. 

więcej»

Wesołych Świąt

22-12-2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia cały Zespół Przystanku Przedszkolak życzy wszystkich rodzicom i wychowankom, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosły wiele radości, dużo  wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. 

więcej»

Zima i Święta Bożego Narodzenia

22-12-2016

Mimo, że za oknem zimy nie widać, a pogoda bardziej przypomina jesienną, to w ostatnich dniach w Przystanku zagościł typowo zimowy i świąteczny nastrój, który udzielił się zarówno przedszkolakom jak i terapeutom.  Na ścianach zaczęły się pojawiać przepiękne bałwany wykonane różnymi technikami plastycznymi, rysunki przedstawiające zimowy krajobraz, a w salach przedszkolnych na szybach zaczęły pojawiać się płatki śniegu. 

więcej»

Przerwa Świąteczna

22-12-2016

Szanowni Państwo,

przypominamy, że Przystanek Przedszkolak od 27 do 30 grudnia będzie nieczynny. Życzymy Dzieciom dużo odpoczynku i zapraszamy po Nowym Roku.

Zespół Przystanku Przedszkolak

więcej»

Mikołajki w Przystanku

14-12-2016

W ubiegłym tygodniu naszych przedszkolaków odwiedził Mikołaj niosący na swoich plecach olbrzymi worek z prezentami wraz ze swoim sympatycznym pomocnikiem. Po przywitaniu i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia oraz zapewnieniach, że przez rok każdy przedszkolak zachowywał się grzecznie, każdy z wychowanków otrzymał pięknie zapakowany prezent.

więcej»

Średniaki srebrne

11-12-2016

Srebrni to ekipa trzech chłopców i naszej jedynej, niepowtarzalnej dziewczynki.Nasze Średniaki są grupą o szerokich zainteresowaniach. W grupie tej odnajdziemy miłośnikageografii, znawcę flag i hymnów państwowych, jest też konstruktor skomplikowanych budowli z klocków oraz mistrz w segregowaniu kolorowych klocków i patyczków, nasi milusińscy uwielbiają zajęcia ruchowe na sali SI, gdzie mogą do woli wspinać się, skakać, huśtać. Sensoryczne figle mogą kontynuować w swojej sali, gdzie chętnie w czasie wolnym bujają się w ulubionym kocu. 

więcej»

Tydzień-Zawody

30-11-2016

W mijającym tygodniu nasze Kochane Przedszkolaki miały okazję poznać najrozmaitsze zawody wykonywane w świecie dorosłych. Zabawom polegającym na kolorowaniu obrazków przedstawiających dorosłych różnych profesji, układankom z przedmiotami przedstawiającymi najbardziej rozpoznawane atrybuty poszczególnych zawodów, oraz rymowanym zagadkom nie było końca.

 

więcej»

Z życia przedszkolaków- Czas na Maluchy Pomarańczowe

28-11-2016

Cześć, czołem! To My Maluchy Pomarańczowe, grupa indywidualności, witamy z sali obok pokoju nauczycielskiego. Jesteśmy grupą 4 - latków złożoną z trzech sympatycznych dżentelmenów oraz ich nowej rozśpiewanej koleżanki. Jesteśmy entuzjastami gimnastyki, muzyki oraz spacerów. Lubimy rozmawiać z wykorzystaniem naszych książek do komunikacji oraz gestów.

więcej»

Z życia przedszkolaków- Starszaki Czerwone

22-11-2016

Oto my – wesołe starszaki nie-rozrabiaki! Pilnie się uczymy i chętnie bawimy w naszym Przedszkolu, czekając na nowych kolegów i nowe koleżanki. Z radością i zapałem uczestniczymy w ćwiczeniach ruchowych – lubimy się huśtać i wspinać po drabinkach, a trampolina to dla nas chyba największa frajda! 

więcej»

Tydzień- Moje miasto

22-11-2016

W mijającym tygodniu nasze przedszkolaki poznawały Kraków. Zaczęło się od czytania krakowskich legend, rozpoznawania najbardziej znanych zabytków miasta na zdjęciach oraz uczenia się piosenek o lajkoniku i krakowskim rynku. Nie mogło również zabraknąć pięknych prac plastycznych przedstawiających herb naszego miasta.

więcej»

Z życia przedszkolaków- Maluchy Żółte

19-11-2016

Jesteśmy grupą żywiołowych i ciekawych świata chłopców. Mamy miejsce dla dużych
i jeszcze malutkich przedszkolaków. Lubimy muzykować, poznawać nowe smaki
i sprawdzać, czy skarpetki pasują do butów. Żadna pogoda nie powstrzyma nas przed spacerami i wyjściem na plac zabaw, gdzie nawet jesienią sprzedajemy piaskowe “Lody dla ochłody!”

więcej»

Kontakt z nami

Niepubliczne Przedszkole
"Przystanek Przedszkolak"

ul. Prądnicka 10
30-002 Kraków

biuro@przystanek-przedszkolak.pl
tel. 12 633-60-00
tel. kom. 667 034 263

Dyrektor przedszkola:
Katarzyna Szczerbik

Dyrektor merytoryczny:
Karolina Sobierska
Przedszkole dla dzieci z Autyzmem w Krakowie

Informator Przedszkolaka

Organ prowadzący:
Małopolskie Centrum Wspierania Rozwoju MCWR Sp. z o. o.
ul. Oboźna 29b, 30-010 Kraków

Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydz. Gosp.
KRS 0000382290, kapitał zakładowy: 50 000 zł.
NIP 6793060938 REGON 121490476
Konto 24 1090 1665 0000 0001 1616 6206

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.
Korzystanie z naszej strony wiąże się z ich akceptacją.
Więcej informacji: Polityka cookies.

Akceptuję, zamknij komunikat »