Czas na staż cz. 5!

09-08-2015

Wszystkie osoby zainteresowane odbybciem stażu w naszej placówce zapraszamy 4 września 2015 o godz. 17:00 na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w siedzibie Przystanku Przedszkolak i Przystanku Szkoła przy ulicy Prądnickiej 10. Serdecznie zapraszamy!

Ekotydzień cz. 2

08-08-2015

Drugi wakacyjny Ekotydzień dobiegł końca - wspólnie udało nam się posadzić roślinki w doniczkach oraz zorganizować przedszkolne zawody w zgniataniu butelek na sali gimnastycznej. Nie zabrakło także cotygodniowych wycieczek i bajek w ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego.

Ekotydzień cz. 1

04-08-2015

Pierwszy Ekotydzień za nami - skończyliśmy zbieranie butelek, rolek papieru i zakrętek, odwiedziliśmy także krakowską Lamusownię oraz urządziliśmy z Przedszkolakami piknik w Parku Jordana.

Tydzień Kulturalny

26-07-2015

W Tygodniu Kulturalnym Przedszkolaki były z wizytą w kinie i teatrze - niektóre po raz pierwszy w swoim życiu. Wszyscy wzięli także udział w przedszkolnej zabawie tanecznej pt. "Dzień Postaci z Bajki". Zabawie i uciechom nie było końca.

Tydzień Doświadczania Świata

19-07-2015

Tydzień Doświadczania Świata był okazją do wielu zajęć sensorycznych i masaży, poznawania różnych przedmiotów i faktur dotykiem i wzrokiem. W ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego sala została wzbogacona o specjalną lampę świetlną, która dostarczała naszym Przedszkolakom dodatkowych atrakcji.

Tydzień Smaków

19-07-2015

Tydzień Smaków pełen był pysznych niespodzianek - jedną z nich były grupowe wyjścia do krakowskich kawiarni i smakowanie ulubionych potraw.

Tydzień Dinozaurów

08-07-2015

Tydzień Dinozaurów obfitował w wiele atrakcji - wycieczka do Dinolandii w InwałtParku, prace plastyczne dinozaurów z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów oraz bajki w ramach Wakacyjnego Cyklu Filmowego dostarczyły naszym Przedszkolakom wiele radości i okazji do zabawy.

Witajcie Wakacje!

08-07-2015

Nadszedł lipiec i długo wyczekiwany okres wakacji. Po intensywnej nauce podczas roku szkolnego, wreszcie jest czas na odpoczynek, zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w Krakowie i okolicach oraz poznawanie i smakowanie nowych rzeczy.

Przedszkolaki z wizytą w krakowskim zoo

24-06-2015

To już coroczna przystankowa tradycja - wspólna czerwcowa wyprawa do zoo. Czwarty rok z rzędu, kiedy tylko robi się ciepło, a wakacje tuż tuż, nasze Przedszkolaki odwiedzają krakowski ogród zoologiczny i poznają różne gatunki zwierząt.

Dzień Rodziny 2015

16-06-2015

W tym roku podobnie jak w poprzednim połączyliśmy Dzień Mamy, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca i zaprosiliśmy całe Rodziny naszych Przedszkolaków do świętowania. Atrakcjom i zabawom nie było końca.

Przystanek Rodzic - najbliższe spotkanie w sobotę 13 czerwca

08-06-2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Przystanku Rodzic pt. "Religia i autyzm", które odbędzie się w sobotę 13 czerwca w godzinach 10:00-13:00. Szczegóły na załączonym plakacie.

Maluchy z wizytą w Kinderplanacie

19-05-2015

Dzisiaj Maluchy Pomarańczowe, Żółte i Srebrne razem ze swoimi nauczycielami odwiedziły krakowską Kinderplanetę. Zabawie i atrakcjom nie było końca.

Wiosenne TUS-y i zajęcia z AAC

18-05-2015

Wiosna w pełni, na zewnątrz zielono i słonecznie, a to doskonała okazja dla naszych Przedszkolaków do organizowania Treningów Umiejętności Społecznych (TUS) i zajęć z AAC. W kwietniowe i majowe wtorki i środy Przedszkolaki zakładają swoje czerwone segregatory i wyruszają poznawać Kraków.

Przystanek Rodzic - najbliższe spotkanie 26 maja godz. 16:00

17-05-2015

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Przystanku Rodzic pt. "Droga ku dorosłości". Naszym gościem będzie pani Renata Werpachowska z Fundacji Synapsis. Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela pan Piotr Bujak.

Warsztaty dla Rodziców "Kilka słów o AAC" - ostatni warsztat 12 maja od godz. 15:00

04-05-2015

Zapraszamy na spotkania warsztatowe stworzone specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat alternatywnych i wspomagających form komunikacji (AAC).

12 maja zapraszamy na warsztat pt. "Pomóż mi zrozumieć".

Warszaty dla Rodziców "Pomoce dydaktyczne na co dzień" - ostatnie spotkanie 29 kwietnia godz. 15:00

24-04-2015

Szanowni Rodzice,

Zapraszamy na ostatnie spotkanie warsztatowe z cyklu "Pomoce dydaktyczne na co dzień" pt. "Wszystko o nowych technologiach i aplikacjach".