Alfabet warzywno-owocowy

19-03-2020

Dzień dobry kochane Przedszkolaki!

Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi. Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę, która na pewno poprawi Wam humor.

Sprawdźcie co takiego przygotowała dla Was Pani Justyna.

Bajka o wirusie, co nosił koronę

17-03-2020

Podczas gdy dla nas, dorosłych, przyswajanie i rozumienie faktów o zaistniałej sytuacji, nie stanowi większej trudności, to dla naszych dzieci i wychowanków, takie zadanie może okazać się nie lada wyzwaniem. W tym trudnym, nawet dla nas, dorosłych, czasie, wytłumaczenie naszym pociechom, dlaczego muszą zostać w domu, pomimo pięknej pogody i nadchodzącej wiosny, może okazać się sporym problemem. Dlatego warto posłużyć się do tego celu takimi formami wypowiedzi jak np. bajka czy opowiadanie.

Pozdrowienia od Zuzi i Koralika

16-03-2020

Dzień dobry Przedszkolaki!

Dzisiaj mamy dla Was wiadomość od Waszych ulubionych futrzastych przyjaciół - świnek Zuzi i Koralika!

Smile

Do naszych Przedszkolaków

14-03-2020

Kochane Przedszkolaki!

Na całym świecie ludzie chorują. Z tego powodu w najbliższym czasie nasze Przedszkole będzie zamknięte, a Wy zostaniecie w domu z rodzicami. Nie martwcie się! Cały czas o Was myślimy, dlatego specjalnie dla Was będziemy zamieszczać na naszej stronie różne wiadmości. Zapraszamy Was razem z rodzicami do zaglądania tutaj i wspólnego sprawdzania, co ciekawego dla Was przygotowaliśmy.

Przedszkolaki dbają o zdrowie

13-03-2020

W ostatnim czasie szczególnie istotne stało się edukowanie naszych wychowanków w temacie dbania o higienę oraz własne zdrowie.

Ważna informacja

11-03-2020

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wytycznymi MEN w dniach od 12 do 25 marca (włącznie) nasze przedszkole będzie nieczynna dla dzieci.

W dniach 12 i 13 marca placówka będzie działać w charakterze opiekuńczym dla dzieci, których rodzice potrzebują czasu na zorganizowanie opieki nad dzieckiem.

Bardzo proszę o pilną informację  do sekretariatu przedszkola o tym które dzieci będą korzystać z opieki szkoły w dniach 12 i 13 marca.

O dalszych krokach dyrekcja przedszkola będzie informować na bieżąco.

Dzień kobiet

08-03-2020

Wszystkim kobietom w dniu ich święta składamy najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i radości, spełnienia najskrytszych marzeń oraz powodzenia w realizowaniu własnych planów.

05-03-2020

W ostatnim tygodniu lutego nasi wychowankowie mieli okazję uczestniczyć w Przedszkolnym Balu Karnawałowym. Tego dnia w Przedszkolu pojawiły się liczne niezwykłe i kolorowe postacie.

Magiczny Świat Muzykoterapii

05-03-2020

W ubiegły piątek Przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Krakowskiej Jaskini Solnej, gdzie uczestniczyły w seansie muzykoterapii.

Żegnamy ferie zimowe

10-02-2020

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy intensywny okres ferii zimowych w naszym Przedszkolu. Przedszkolaki uczestniczyły w specjalnie zorganizowanych na tę okazję wydarzeniach.

22-01-2020

W tym tygodniu obchodziliśmy niezwykle ważne święto – Dzień Babci i Dziadka.Aby należycie uczcić ten szczególny Dzień, nasze Przedszkolaki zaplanowały wspaniałą niespodziankę.

Ferie zimowe w Przystanku

13-01-2020

W tym roku ferie zimowe przypadają na okres od 27 stycznia do 7 lutego 2020r.

Strażacka Przygoda

30-12-2019

Jeszcze przed czasem świątecznego odpoczynku nasze Przedszkolaki przeżyły niezwykłą przygodę - odwiedziły dzielnych strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Wesołych Świąt !

24-12-2019

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzymy wszystkim Przystankowym Przyjaciołom, aby te święta upłynęły w spokojnej, rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła oraz radości. Mamy nadzieję, że każdy z Nas spotka się w tych dniach ze zrozumieniem i akceptacją, które wzmocnią Nas i dodadzą odwagi w nadchodzącym Nowym Roku.

Życzy dyrekcja wraz z kadrą Przystanku Przedszkolak.

Święty Mikołaj odwiedza Przedszkolaków

11-12-2019

W ubiegły piątek 6 grudnia do naszego Przedszkola zawitał niezwykły gość. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali go już od dawna, pisząc do niego listy i słuchając opowieści o jego magicznych zdolnościach.

Andrzejkowa zabawa

11-12-2019

Pod koniec listopada, zgodnie ze staropolską tradycją, świętowaliśmy w naszym Przedszkolu Andrzejki.